Privítali sme zahraničných študentov

14. 10. 2022 12.00 hod.

Okrem našich nových študentiek a študentov sme začiatkom nového akademického roka privítali aj študentky a študentov Erasmus+ a iných výmenných mobilitných programov.
V polovici septembra sme pre nich zabezpečili bohatý program. Na úvod začali imatrikuláciou v aule historickej budovy UK a príhovorom prorektora pre zahraničné vzťahy. Absolvovali prehliadku Bratislavy, informačné stretnutie na pôde fakulty a naučili sa základný slovenské výrazy v rámci jazykového kurzu. Celý program okorenili podujatia organizované združením ESN.
Na pôde Fsevky aktuálne študuje 30 incoming študentov z Belgicka, Číny, z Francúzska, Gruzínska, Holandska, Írska, Poľska, Portugalska, Rumunska, Španielska, Talianska a Turecka.

Všetkým študentom prajeme veľa nových vedomostí, priateľstiev a zážitkov!