Biznis workshopy pre študentov UK.

04. 05. 2018 15.05 hod.

Chceš sa dozvedieť ako vytvoriť podnikateľský nápad? Ako rozvinúť nápad do podnikateľskej príležitosti? Čo urobiť, aby si tvojim produktom zaujal zákazníka a obstál v konkurencii? Kedy hľadať investora a ako mu odprezentovať tvoj nápad?

Príď v máji na biznis workshopy, ktoré pre teba pripravil Inkubátor vo Vedeckom parku UK (web: https://cusp.uniba.sk/pracoviska/inkubator/o-nas/). Skúsený lektor a mentor ti odpovedia na tvoje otázky a môžeš s nimi diskutovať a konzultovať svoje zámery. Navyše stretneš kreatívnych mladých ľudí z iných fakúlt UK a dozvieš sa ešte oveľa viac. Prvý z troch biznis workshopov začíname už 17.5. Viac informácií s možnosťou prihlásiť sa na jednotlivé workshopy nájdeš na nasledujúcich linkoch:

Workshop 1 Podnikateľský nápad

Workshop 2 Prezentovanie podnikateľského nápadu pred investorom