Centrum psychologických expertíz a poradenstva

Centrum psychologických expertíz a poradenstva je vytvorené pri Ústave aplikovanej psychológie Fakulty sociálnych a ekonomických vied Univerzity Komenského v Bratislave. Základom činnosti Centra je poskytovanie psychologických služieb organizáciám a jednotlivcom, na základe objednávky a uzavretej zmluvy. Vami vybranú službu vieme poskytnúť individuálne aj skupinovo, v priestoroch nášho centra ako aj realizáciou na kľúč u klienta.

Naše Centrum zameriava svoju činnosť v oblasti služieb:

• vzdelávacích programov
  • výcvikových programov a kurzov
  • psychodiagnostiku
  • analýzu sociálnych javov
  • profesionálne expertízy
  • kariérové poradenstvo
  • tvorbu psychodiagnostických metód a ich distribúciu

Využite spoluprácu pri:

• výbere pracovníkov a psychodiagnostike
  • rozvoji pracovníkov, tréningoch a vzdelávacích programoch
  • kariérovom poradenstve a plánovaní osobného rozvoja
  • zlepšovaní komunikácie a zvyšovaní motivácie
  • efektívnom zvládaní záťaže
  • ľahšom a efektívnejšom rozhodovaní
  • profesionálnych expertízach
  • špecializačnom vzdelávaní

Prečo s nami spolupracovať?

• Sme tvorcami viacerých psychodiagnostických metód a tréningových programov, výskumne pracujeme na existujúcich a vznikajúcich diagnostických metódach špecializovaných pre oblasť práce, organizácie a marketingu.
  • Nie sme len používatelia, poznáme prednosti metód, ktoré sú na trhu i mimo neho.
  • Pripravujeme tých, ktorí pre Vás budú pracovať ako konzultanti, manažéri, odborníci.

Služby poskytuje naše Centrum na základe individuálnej dohody alebo na základe aktuálnej ponuky kurzov a aktivít.

Tešíme sa na spoluprácu!